Zmiana koloru samochodu: folia — Radom i okolice

Kupiłeś używany samochód, który chcesz dostosować do wizerunku swojej firmy? Szukasz sposobów na zmianę koloru auta, ponieważ nie odpowiada Twojemu zamysłowi? A może zależy Ci na tym, żeby odświeżyć wygląd swojego prywatnego samochodu? Jesteśmy firmą z Radomia zajmującą się między innymi produkcją specjalnych folii przeznaczonych do zmiany koloru różnego rodzaju pojazdów. Oferujemy naklejanie folii, dopasowując je do indywidualnych oczekiwań Klienta. Dbamy o to, aby każda zmiana odcienia karoserii przebiegała sprawnie i precyzyjnie — nasi fachowcy dokładają wszelkich starań, realizując poszczególne zlecenia. Jesteśmy profesjonalistami z dużym doświadczeniem, dlatego możesz nam powierzyć swoje auto, a my zajmiemy się resztą.

Folia do oklejania samochodów

Działając w branży reklamowej, a także prowadząc własną drukarnię, opracowaliśmy metody umożliwiające szybką zmianę koloru samochodów przy wykorzystaniu folii do oklejania pojazdów. Auto, którego karoseria lata świetności ma już za sobą, warto odświeżyć, używając do tego idealnej alternatywy dla lakieru, czyli wytrzymałej, odpornej na wilgoć folii. Przygotowaliśmy wzornik zawierający przykłady dostępnych u nas folii, do jakich możemy zaliczyć:

  • monochromatyczne folie matowe oraz błyszczące,
  • metallic,
  • carbon,
  • skóropodobne.

Takie okleiny nanosimy na karoserię auta, uzyskując znakomity efekt niskim kosztem. Jest to praktyczne rozwiązanie tuningowe, dzięki jakiemu w niedługim czasie możemy całkowicie zmienić kolor samochodu lub innego pojazdu.

Dostosuj swoje auto do wizerunku firmy przy użyciu folii do zmiany koloru

Zajmujemy się zmianą koloru samochodów przy pomocy nowoczesnej metody oklejania lakieru folią. Jest to rewelacyjny sposób na to, aby używane auto zmienić na firmowe, umieszczając na nim wybraną przez Ciebie folię. Możesz postawić na gotowy projekt z naszego wzornika albo zdecydować się na własną koncepcję. Wykonamy dla Ciebie folię, która sprawi, że Twoje auto firmowe będzie wyglądać profesjonalnie i nowocześnie. Zapraszamy do zapoznania się z naszą pełną ofertą.