Gadżety reklamowe z nadrukiem – koszulki, kubki i wiele więcej

Rynek gadżetów reklamowych to prawdziwa feeria akcesoriów, odzieży czy artykułów papierniczych, które oprócz swoich oczywistych funkcji, pełnią również rolę promocyjną. Bardzo często są one dołączane gratisowo do zakupów, służą jako część identyfikacji wizualnej przedsiębiorstwa, a do tego mogą być sprzedawane jako sygnowany daną marką produkt. Możliwości zastosowania gadżetów reklamowych z nadrukiem jest nieskończenie wiele, a w zasadzie ogranicza je wyłącznie wyobraźnia klientów. Współczesne agencje reklamowe, takie jak drukarnia Orion w Radomiu, dysponują zaawansowanym zapleczem technologicznym oraz bogatym doświadczeniem, które pozwalają tworzyć wysokiej jakości artykuły promocyjne o różnym przeznaczeniu. Przekonaj się sam.

Wszystko, co powinieneś wiedzieć o odzieży z nadrukiem

Wychodząc naprzeciw zróżnicowanym oczekiwaniom Klientów, wykonujemy nadruki na koszulkach – od jednej sztuki aż po duże ilości. Korzystamy przy tym z niezawodnych technologii takich jak:

  • sublimacja – pozwalająca na nanoszenie wielobarwnych, dość skomplikowanych grafik lub fotografii,
  • termotransfer – polegający na wgrzewaniu folii monochromatycznej w tekstylne podłoże.

Gadżety reklamowe w postaci odzieży z nadrukiem to świetny sposób na promocję firmy czy klubu sportowego. Ozdobiona logo, hasłem reklamowym lub ciekawą grafiką koszulka to nie tylko efektywna metoda reklamy, ale też praktyczna forma ubioru, która może przydać się, np. na branżowych targach i eventach firmowych.

Kubki i długopisy jako element komunikacji wizualnej? Jak najbardziej!

Nie da się ukryć, że działania marketingowe warto stosować wszędzie tam, gdzie jest ku temu dobra okazja. Jednym z przejawów wykorzystywania potencjału przedmiotów codziennego użytku jest nanoszenie na nich nadruków, dzięki czemu mogą pełnić funkcje reklamowe. W agencji reklamy Orion w Radomiu wykonujemy gadżety z nadrukiem metodą tampondruku, sitodruku lub grawerowania laserowego, co pozwala nam osiągać świetne efekty w przystępnej cenie.

Zależy Ci na podjęciu współpracy z firmą specjalizującą się w tworzeniu gadżetów reklamowych dla różnych branży? Wysoka jakość, atrakcyjne warunki cenowe oraz terminowość realizacji powierzonych zadań ma dla Ciebie kluczowe znaczenie? Jesteś w dobrym miejscu. Zachęcamy do zapoznania się z całą naszą ofertą. Dołącz do grona Klientów zadowolonych ze współpracy z agencją reklamy Orion w Radomiu już dziś!