O firmie

Jesteśmy profesjonalną drukarnią i agencją reklamową w Radomiu. Jeśli szukasz specjalistów, którzy wykonają dla Ciebie różnego typu materiały promocyjne niezbędne do rozpoczęcia i prowadzenia działań marketingowych, możesz nam zaufać! Dotychczas współpracowaliśmy nie tylko z lokalnymi firmami, ale także ze znanymi markami m.in. z Warszawy, Kalisza czy Wrocławia, takimi jak IKEA, McDonald’s, Piotr i Paweł, Renault czy Škoda Auto. Oprócz stworzenia projektów, zajmiemy się również instalacją materiałów, które wymagają fachowego montażu (np. kasetony podświetlane czy reklama świetlna).

Bez dobrze wyeksponowanych banerów czy plakatów, reklama nie będzie skuteczna, a co za tym idzie – nie spełni założonych przez Ciebie celów biznesowych. W naszej ofercie znajdziesz wiele ciekawych i popularnych rozwiązań, które będą świetnym pomysłem na zwiększenie rozpoznawalności Twojego przedsiębiorstwa. Bądź krok przed konkurencją – nie tylko w Radomiu, ale w całej Polsce!

Dzięki wykorzystaniu druku solwentowego gwarantujemy atrakcyjne ceny przy zachowaniu wysokiej jakości wykonanych produktów. Chętnie zrealizujemy dla Ciebie zamówienia z zakresu szeroko rozumianej poligrafii związanej z drukiem wielkoformatowym.Drukujemy rollupy, fototapety, ulotki, kalendarze, wszelkie naklejki i nadruki i na meblach łącznie z ich oklejaniem . Wychodząc naprzeciw potrzebom naszych Klientów, rozwijamy się także w branżach niszowych, wykonując litery 3D czy obrazy na płótnie canvas. Nasi specjaliści bezproblemowo wykonują również oklejanie samochodów, dzięki czemu zyskasz reklamę mobilną widoczną w różnych miejscach. Zachęcamy do sprawdzenia naszej pełnej oferty. Dołącz do grupy zadowolonych kontrahentów i indywidualnych klientów w Polsce i Unii Europejskiej.