Druk tapet, czyli sposób na unikatową aranżację wnętrz

Jak się okazuje, pokrywanie ścian farbą to niejedyna metoda wykończeniowa, którą warto wykorzystywać w projektowaniu przestrzeni. Doskonale sprawdza się w tym zakresie również tapetowanie pozwalające uzyskiwać niebanalne walory estetyczne wnętrz dopasowane do indywidualnych potrzeb. O ile wybór fototapet jest niezwykle szeroki, mnóstwo osób decyduje się – i słusznie zresztą – na bardziej oryginalne rozwiązania w postaci oryginalnych tapet drukowanych na zamówienie. Dają one niebywałą swobodę w projektowaniu aranżacji, pozwalając cieszyć się pokryciem ściany z wybranym wzorem.

Wysokiej jakości fototapety – oferta agencji reklamy Orion w Radomiu

Wychodząc naprzeciw zróżnicowanym oczekiwaniom, proponujemy druk tapet z wykorzystaniem w pełni ekologicznych, bezwonnych i bezpiecznych atramentów. Jesteśmy przygotowani do realizacji zleceń zarówno dla dzieci, jak i dorosłych, a same fototapety drukujemy w najwyższej rozdzielczości wyłącznie na przeznaczonych do tego specjalistycznych podłożach – flizelinowych oraz papierowych. W Orion nie tylko przygotujemy dla Ciebie piękne fototapety według określonych wymagań, ale zajmiemy się również ich montażem. Ciesz się jedyną w swoim rodzaju aranżacją ścian wszędzie, gdzie masz na to ochotę.

Najlepsze pomysły na piękne fototapety

W przypadku projektowania nietuzinkowych tapet do wnętrz ogranicza Cię wyłącznie własna wyobraźnia. Choć możesz zdecydować się na proponowane przez nas wzory, krajobrazy czy widoczki, zachęcamy przede wszystkim do korzystania z własnych zasobów – zarówno materiałów zdjęciowych, jak i graficznych. Dzięki temu w pełni spersonalizujesz fototapetę, mogąc nadać jej unikatowego charakteru.

Trwałe, stylowe i ponadczasowe wykończenie ścian

Na niewątpliwą popularność tapet wpływa to, że są one jednym z najlepiej starzejących się sposobów na pokrycie tynku. W przypadku farb często bywa tak, że należy co najmniej raz na parę lat odświeżać kolor – fototapety zdejmują z nas ten obowiązek, wymagając jedynie regularnego czyszczenia w celu utrzymania czystości przez długi czas. Ponadto dają one znacznie większe pole do popisu aniżeli farby, ponieważ pozwalają osiągać niebywałe efekty. Z ich pomocą możesz stworzyć w pokoju swojego dziecka baśniową krainę, a w salonie umieścić piękny krajobraz sfotografowany na jednej z wycieczek.

Cenisz sobie nietuzinkowe rozwiązania w każdym zakresie? Marzysz o w pełni spersonalizowanej fototapecie do domu, mieszkania, biura lub przychodni? Jesteś w dobrym miejscu. Zachęcamy do skorzystania z oferty Orion!